Bielizna w upały, co wybrać?

W upalne lato ciężko sobie wyobrazić więcej niż jedną warstwę na swoim ciele. W gorące dni, noszenie biustonosza może stać się nie tyle niewygodne, co wręcz nie do zniesienia. Nie oznacza to jednak, że z bielizny musimy rezygnować. Wręcz przeciwnie, musimy pamiętać, że nie spełnia ona jedynie funkcji estetycznej. Noszenie dobrze dobranego biustonosza zapobiega bólom kręgosłupa, które wynikają z naszej złej postawy przy niepodtrzymanym biuście.

Co zatem wybrać?

Szczególnie powinnyśmy szukać biustonoszy wykonanych z przewiewnych materiałów. Odrzućmy wszelkie sztuczne tkaniny, przy których jeszcze bardziej będziemy się pocić. Dobrym rozwiązaniem wydaje się również bielizna koronkowa, która dzięki swojej strukturze, przepuszcza bardzo dużo powietrza. Nie zapominajmy, że grubość miseczki również ma znaczenie. W okresie wakacyjnym lepiej będzie zrezygnować ze staników typu push-up, na rzecz braletek bądź biustonoszy bez wypełnienia. Pamiętajmy, że chcemy zredukować ilość warstw, przez które nasza skóra może mieć problem z oddychaniem.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz bielizny, która spełni nie tylko funkcję estetyczną, ale przede wszystkim, zapewni ci komfort i wygodę nawet podczas największych upałów.